Posted on

granatOVY prezentownik

Gdy kobieta spodziewa się dziecka lub jest świeżo upieczoną mamą, nierzadko w relacjach z najbliższymi schodzi na dalszy plan właśnie jako kobieta.

Święta to dobra okazja aby zadbać o jej potrzeby. I choć pewnie łatwiej kupić praktyczny element wyprawki dla malucha, to większą szansę na ujrzenie uśmiechu przy rozpakowaniu prezentu mamy wtedy, gdy zadbamy o mamę, a nie dziecko. Jemu jeszcze będzie czas sprawiać upominki.

Na co warto postawić? Na coś przemyślanego, coś specjalnie dla niej (nawet jeśli będzie to miało kontekst macierzyństwa) – będzie to szczególnie miłym gestem.

Ubrania dla kobiet w ciąży, na poród i do karmienia to rzeczy ładne i funkcjonalne. Coś w czym każda kobieta, mama, może czuć się pięknie i wygodnie. Wysokogatunkowe dzianiny, przemyślane kroje i funkcjonalność to coś, co doceni każda kobieta.

Na naszej liście znajdziecie produkty, które ucieszą każdą mamę:

Sukienka do porodu – flagowy produkt naszej marki, doceniony już przez tysiące rodzących mam, za praktyczne rozwiązania i dobry design dający poczucie komfortu w każdym momencie.

Szlafrok – ten też może być kobiecy. Miękka i przyjemna dzianina, wygodny krój kimona, nada porankom i wieczorom przyjemnej oprawy.

Bluza do karmienia – proste rozwiązania bywają najlepsze. Wygodna i kobieca bluza dzięki rozcięciom na bokach ułatwi karmienie i nada stylizacji modny sportowy look.

Sukienki do karmienia Basic – z krótkim i długim rękawem. Wygodne rozwiązanie do karmienia z naszym autorskim rozwiązaniem. Zapięcie do karmienia na napy i magnes, dający możliwość łatwego i szybkiego zapięcia się. Na co dzień do domu i na rodzinne wyjścia.

Ubrania ciążowe – kobiece i uniwersalne ubrania zarówno na ciąże jaki po niej. Dzięki wysokiej jakości polskiej dzianinie będą długo służyły i będą stanowiły podstawę wygodnej garderoby przyszłej mamy.

Wszystko można zamówić z pakowaniem na prezent, bo w końcu św. Mikołaj to bardzo zabiegany człowiek.

A jeśli nadmiar opcji spowodował totalne zagubienie i nie wiesz co sprawi największą przyjemność, zapraszamy do zakupu naszych kart podarunkowych. Pięknie wydrukowane dadzą podwójną przyjemność. Zaskoczenie przy wigilijnej kolacji i przyjemność zakupów już po niej.

Zapraszamy !!!!

Posted on

GranatOVO w Pytanie na Śniadanie TVP2

20 lipca 2018 granatOVO zostało zaproszone do programu Pytanie na Śniadanie, w którym opowiedziałyśmy o naszych rozwiązaniach na czas karmienia piersią i porodu. Dominika pokazywała na modelkach Marysi ze Stasiem, Ewie i Agnieszce nasze produkty i odpowiadała na pytanie prowadzącej Marceliny Zawadzkiej. Jedno z pytań dotyczyło tego czy stosujemy zapięcia na suwaki. Nie stosujemy ich, gdyż uważamy, że to rozwiązanie nie jest idealne na pierwsze tygodnie po porodzie i czas nauki karmienia piersią. Rozpinanie suwaka wymaga użycia dwóch rąk, co ogranicza funkcjonalność tego rozwiązania. Nasze sukienki mają w zapięciach napy i magnes, który można obsłużyć jedną ręka, podczas gdy w drugiej trzymamy dziecko.

Nasze wystąpienie możecie obejrzeć tu:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/38152020/moda-dla-mlodych-mam

Posted on

Raport Fundacji Rodzić po Ludzku

Fundacja po raz kolejny podjęła próbę dowiedzenia się, jak wygląda opieka w placówkach położniczych w Polsce. Tym razem zapytała kobiety. W raporcie przedstawione zostały informacje na temat aktualnej sytuacji w opiece okołoporodowej w Polsce w oparciu o informacje zebrane od blisko 10 tys. kobiet, które urodziły w latach 2017-2018. Zagadnieniem, które w sposób szczególny starano się pogłębić w zrealizowanym badaniu była relacja personel medyczny – kobieta.

Pełen raport znajdziecie tu: http://www.rodzicpoludzku.pl/images/rzecznictwo/RAPORT_FRpL_2018.pdf

 

Posted on

Showroom w Warszawie już otwarty!

25 maja 2017 nastąpiło oficjalne otwarcie naszego showroomu, gdzie na co dzień można zobaczyć, przymierzyć i kupić nasze produkty. Była to też okazja do świętowania 3 lat działalności naszej marki!
Zapraszamy do sklepu na ulicę Jarosława Dąbrowskiego 36 w Warszawie (Stary Mokotów) od wtorku do piątku (szczegółowe godziny w zakładce kontakt)

Posted on

Karmienie Piersią poradnik Ministerstwa Zdrowia

www.mz.gov.pl/wp-content/uploads/2017/12/karmienie-piersia-poradnik.pdf

Na początku 2018 na stronach MZ pojawiła się publikacja szeroko opisująca karmienie piersią. Jeden z rozdziałów traktuje o pozycjach przy karmieniu piersią. Mama prezentująca prawidłowe pozycje jest ubrana w naszą butelkową sukienkę do karmienia z kolekcji Basic. Miło nam że nasz produkt mógł stać się oprawą do tak zacnej publikacji. Zapraszamy do lektury!

Posted on

granatOVA finalistą konkursu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego DOBRY WZÓR 2017

Konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku
Finalista konkursu/finalist of the competition
GRANATOVA SUKIENKA DO PORODU I KARMIENIA PIERSIĄ

Opinia Eksperta Instytutu Wzornictwa Przemysłowego
Funkcjonalność, nie do przecenienia w ekstremalnej sytuacji porodu, została osiągnięta dzięki odpowiedniemu, niekrępującemu krojowi i sposobowi zapinania. Produkt zapewnia dyskretną dostępność do tych części ciała, które są kluczowe dla opieki medycznej, prowadzenia porodu i pierwszych dni połogu. Umożliwia kontakt z noworodkiem „skóra przy skórze” w bezpiecznym otuleniu oraz osłonięte i wygodne karmienie piersią. Sukienka jest estetyczna i zapewnia godność osobistą.