Posted on

granatOVY prezentownik

Gdy kobieta spodziewa się dziecka lub jest świeżo upieczoną mamą, nierzadko w relacjach z najbliższymi schodzi na dalszy plan właśnie jako kobieta.

Święta to dobra okazja aby zadbać o jej potrzeby. I choć pewnie łatwiej kupić praktyczny element wyprawki dla malucha, to większą szansę na ujrzenie uśmiechu przy rozpakowaniu prezentu mamy wtedy, gdy zadbamy o mamę, a nie dziecko. Jemu jeszcze będzie czas sprawiać upominki.

Na co warto postawić? Na coś przemyślanego, coś specjalnie dla niej (nawet jeśli będzie to miało kontekst macierzyństwa) – będzie to szczególnie miłym gestem.

Ubrania dla kobiet w ciąży, na poród i do karmienia to rzeczy ładne i funkcjonalne. Coś w czym każda kobieta, mama, może czuć się pięknie i wygodnie. Wysokogatunkowe dzianiny, przemyślane kroje i funkcjonalność to coś, co doceni każda kobieta.

Na naszej liście znajdziecie produkty, które ucieszą każdą mamę:

Sukienka do porodu – flagowy produkt naszej marki, doceniony już przez tysiące rodzących mam, za praktyczne rozwiązania i dobry design dający poczucie komfortu w każdym momencie.

Szlafrok – ten też może być kobiecy. Miękka i przyjemna dzianina, wygodny krój kimona, nada porankom i wieczorom przyjemnej oprawy.

Bluza do karmienia – proste rozwiązania bywają najlepsze. Wygodna i kobieca bluza dzięki rozcięciom na bokach ułatwi karmienie i nada stylizacji modny sportowy look.

Sukienki do karmienia Basic – z krótkim i długim rękawem. Wygodne rozwiązanie do karmienia z naszym autorskim rozwiązaniem. Zapięcie do karmienia na napy i magnes, dający możliwość łatwego i szybkiego zapięcia się. Na co dzień do domu i na rodzinne wyjścia.

Ubrania ciążowe – kobiece i uniwersalne ubrania zarówno na ciąże jaki po niej. Dzięki wysokiej jakości polskiej dzianinie będą długo służyły i będą stanowiły podstawę wygodnej garderoby przyszłej mamy.

Wszystko można zamówić z pakowaniem na prezent, bo w końcu św. Mikołaj to bardzo zabiegany człowiek.

A jeśli nadmiar opcji spowodował totalne zagubienie i nie wiesz co sprawi największą przyjemność, zapraszamy do zakupu naszych kart podarunkowych. Pięknie wydrukowane dadzą podwójną przyjemność. Zaskoczenie przy wigilijnej kolacji i przyjemność zakupów już po niej.

Zapraszamy !!!!