Zwroty i wymiana

Zwrot:

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru masz prawo dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny (posiadać wszystkie metki) i oryginalne opakowanie. Do zwracanego towaru prosimy załączyć wypełniony, dołączony do każdej paczki, formularz zwrotu (oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) oraz paragon. Koszt odesłania towaru ponosi klient.
W ciągu 10 dni od odesłania produktu zwrócimy na wskazane w formularzu konto równowartość zakupu  (lub 21 dni przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu).

W przypadku zwrotu produktów, których cena została naliczona w wyniku promocji, zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony przy sprzedaży. W przypadku darmowej przesyłki (naliczanej od kwoty 450 zł), jeśli zwracany towar obniży zakup do kwoty poniżej 450 zł, naliczymy koszty przesyłki i o nie potrącimy kwotę zwrotu.

Wymiana:

W przypadku wymiany prosimy o odesłanie produktu i załączenie w paczce informacji na jaki produkt (kolor/odszycie) lub rozmiar należy wymienić towar. Prosimy nie wypełniać formularza zwrotu. Koszt odesłania towaru i wysyłki nowego ponosi klient. Po otrzymaniu wymienianego produktu i zaksięgowaniu wpłaty za przesyłkę (16 zł -kurier) na naszym koncie, wyślemy towar.

Adres dla zwrotów i wymian
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa
w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 535185485

Dane do przelewu:

GRANATOVO S.C.
ul. Jarosława Dąbrowskiego 44 m. 7
02-561 Warszawa
konto bankowe: 86 1140 2004 0000 3302 7676 9447

REKLAMACJE
Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Zamawiający zgłasza reklamację drogą elektroniczną na adres zamowienia@granatovo.com
Sklep w ciągu 14 (czternaście) dni roboczych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.

W przypadku reklamacji prosimy odesłać towar na adres:
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub FV).
Jeśli reklamacja zostanie uznana, uszkodzony towar zostanie wymieniony na nowy/naprawiony. Jeśli naprawa jak i wymiana nie będzie możliwa (ze względu na wyczerpanie się asortymentu) zaproponujemy podobny towar lub zwrócimy równowartość ceny.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczki pocztowej ekonomicznej) Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. W przypadku przesyłki zagranicznej zostanie zwrócona najniższa kwota przesyłki oferowana w danym kraju.

Reklamacji nie podlega odzież uszkodzona w wyniku nieprawidłowej konserwacji (opis sposobu prania znajduje się na metkach dołączonych do produktów).