Zwroty i wymiana

Zwrot:

W ciągu 14 dni można od otrzymania towaru można dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny (posiadać wszystkie metki) i oryginalne opakowanie. Do zwracanego towaru prosimy załączyć wypełniony dołączony do każdej paczki formularz zwrotu (oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) oraz paragon. Koszt odesłania towaru ponosi klient.
W ciągu 10 dni od odesłania produktu zwrócimy na wskazane w formularzu konto równowartość zakupu, (lub 21 dni przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu).

Wymiana:

W przypadku wymiany prosimy o odesłanie produktu i załączenie w paczce informacji na jaki produkt (kolor/odszycie) lub rozmiar należy wymienić towar. Prosimy nie wypełniać formularza zwrotu. Koszt odesłania towaru i wysyłki nowego ponosi klient. Po zaksięgowaniu wpłaty za przesyłkę (14 zł -kurier) na naszym koncie wyślemy towar.

Adres dla zwrotów i wymian
GRANATOVO S.C.
ul. Odolańska 26 lok. 1
02-562 Warszawa
w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 535185485

Reklamacja:

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Zamawiający zgłasza reklamację drogą elektroniczną na adres magda@granatovo.com
Sklep w ciągu 14 (czternaście) dni roboczych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.
W przypadku reklamacji prosimy odesłać towar na adres: GRANATOVO S.C. , ul. ul. Odolańska 26 lok. 1, 02-562 Warszawa
Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub FV).

Jeśli reklamacja zostanie uznana, uszkodzony towar zostanie wymieniony na nowy/naprawiony. Jeśli naprawa jak i wymiana nie będzie możliwa (ze względu na wyczerpanie się asortymentu) zaproponujemy podobny towar lub zwrócimy równowartość ceny.

Reklamacji nie podlega odzież uszkodzona w wyniku nieprawidłowej konserwacji (opis sposobu prania znajduje się na papierowych metkach załączonych do produktów lub/i wszytych metkach w produkt).