O nas Showroom

W naszym showroomie możesz zobaczyć, przymierzyć i kupić nasze produkty. Zawsze mamy dla naszych gości wodę i coś słodkiego.

Akceptujemy płatność kartą.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne

Wtorek

nieczynne do odwołania

Środa

nieczynne do odwołania

Czwartek

nieczynne do odwołania

Piątek

nieczynne do odwołania

Sobota

nieczynne

Niedziela

nieczynne

Zaprzyjaźnione marki

Znajdziesz u nas również specjalnie wybrane produkty innych marek

Kosmetyki dla dzieci Hagi Baby to naturalna i prosta pielęgnację oparta na łagodnych produktach tworzonych ze świeżo tłoczonych olejów, delikatnych maseł i roślinnych ekstraktów. Wszystkie receptury powstały przy udziale specjalistów chemików kosmetologów, lekarzy pediatrów i dermatologów. Wnikliwie przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Karmiuszka to pierwsza poduszka do karmienia w kształcie kuli. Jej okrągły kształt i organiczne wypełnienie dają stabilne podparcie podczas karmienia. Dzięki wypełnieniu z łuski prosa, zachowuje swoją objętość przez cały czas używania i idealnie utrzymuje ciężar opierającej się o poduszkę mamy. Karmiuszka nie ubija się i nie ucieka spod łokcia w trakcie karmienia. W przeciwieństwie do tzw. „rogali” nie wymusza pozycji siedzącej. Pomaga karmić na leżąco i w pozycji odchylonej.

Momtobe to polska marka premium bielizny do karmienia. Tkaniny najwyższej jakości, modny design to tylko szczypta tego czym możemy Cię zaskoczyć. Wygodny klips do odpięcia miseczek, koronka w ulubionej kolorystyce, dodatki w kolorze złota, srebra czy rose gold – to tylko niektóre z powodów, dla których warto

Wydawnictwo Natuli
Seria rodzicielska to projekt, który łączy najlepszych w Polsce ekspertów i autorów zajmujących się danym aspektem rodzicielstwa. Misją projektu jest stworzenie książek, którym rodzice mogą zaufać. Książek, które stanowią gwarancję, że przekazywana w nich wiedza jest aktualna, racjonalna i służy dobru dziecka. W naszym showroomie znajdziesz:

  • „Karmienie piersią” – Magda Karpienia
  • „Poród Naturalny” – Katarzyna Oleś
  • „Rozwój seksualny dzieci” – Karolina Piotrowska
  • „Noszenie dzieci”  Marta Szperlich- Kosmala

Sprawdź, co u nas słychać

Nasz blog