fbpx

O nas Showroom

W naszym showroomie możesz zobaczyć, przymierzyć i kupić nasze produkty. Zawsze mamy dla naszych gości wodę i coś słodkiego.

Akceptujemy płatność kartą.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

nieczynne

Wtorek

nieczynne

Środa

nieczynne

Czwartek

12-15

Piątek

nieczynne

Sobota

nieczynne

Niedziela

nieczynne

Zaprzyjaźnione marki

Znajdziesz u nas również specjalnie wybrane produkty innych marek

Kosmetyki dla dzieci Hagi Baby to naturalna i prosta pielęgnację oparta na łagodnych produktach tworzonych ze świeżo tłoczonych olejów, delikatnych maseł i roślinnych ekstraktów. Wszystkie receptury powstały przy udziale specjalistów chemików kosmetologów, lekarzy pediatrów i dermatologów. Wnikliwie przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Karmiuszka to pierwsza poduszka do karmienia w kształcie kuli. Jej okrągły kształt i organiczne wypełnienie dają stabilne podparcie podczas karmienia. Dzięki wypełnieniu z łuski prosa, zachowuje swoją objętość przez cały czas używania i idealnie utrzymuje ciężar opierającej się o poduszkę mamy. Karmiuszka nie ubija się i nie ucieka spod łokcia w trakcie karmienia. W przeciwieństwie do tzw. “rogali” nie wymusza pozycji siedzącej. Pomaga karmić na leżąco i w pozycji odchylonej.

Momtobe to polska marka premium bielizny do karmienia. Tkaniny najwyższej jakości, modny design to tylko szczypta tego czym możemy Cię zaskoczyć. Wygodny klips do odpięcia miseczek, koronka w ulubionej kolorystyce, dodatki w kolorze złota, srebra czy rose gold – to tylko niektóre z powodów, dla których warto

Wydawnictwo Natuli
Seria rodzicielska to projekt, który łączy najlepszych w Polsce ekspertów i autorów zajmujących się danym aspektem rodzicielstwa. Misją projektu jest stworzenie książek, którym rodzice mogą zaufać. Książek, które stanowią gwarancję, że przekazywana w nich wiedza jest aktualna, racjonalna i służy dobru dziecka. W naszym showroomie znajdziesz:

  • „Karmienie piersią” – Magda Karpienia
  • „Poród Naturalny” – Katarzyna Oleś
  • „Rozwój seksualny dzieci” – Karolina Piotrowska
  • „Noszenie dzieci”  Marta Szperlich- Kosmala

Sprawdź, co u nas słychać

Nasz blog