Zwroty

 1. W ciągu 14 dni od otrzymania towaru masz prawo dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny (posiadać wszystkie metki) i oryginalne opakowanie.
 2. Będzie nam miło jeśli odsyłany towar trafi do nas w takim stanie, w jakim do Ciebie dotarł tzn. nie posiadać żadnych śladów użytkowania oraz oryginale metki. Do odesłania możesz wykorzystać opakowanie, w którym dotarła do Ciebie paczka.
 3. Do zwracanego towaru prosimy załączyć wypełniony formularz zwrotu (oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość), który jest dołączony do paczki lub możesz go pobrać z naszej strony. Koszt odesłania towaru ponosi Klient.
 4. W przypadku zwrotu całego zamówienia zwracamy koszt przesyłki do najniższej kwoty dostępnej w naszej ofercie.
 5. W ciągu 14 dni od odesłania produktu zwrócimy na wskazane w formularzu konto równowartość zakupu. W przypadku płatności przez tpay.com lub PayPal zwrot środków nastąpi tą samą drogą.
 6. W przypadku zwrotu produktów, których cena została naliczona w wyniku rabatu za duże zakupy (5% przy zakupie za 500 zł ,7% przy zakupie za 700 zł  i 10% przy zakupie za 1000zł) , zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony przy sprzedaży, jeśli próg kwoty z rabatem zostanie przekroczony. W przypadku darmowej przesyłki (naliczanej od kwoty 450 zł), jeśli zwracany towar obniży zakup do kwoty poniżej 450 zł, naliczymy koszty przesyłki i o nie potrącimy kwotę zwrotu.
 7. W przypadku zakupu towaru w cenie promocyjnej, z zakładki KOMPLETY i zwrotu jednej z części kompletu, zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony z powodu zakupu promocyjnego.
 8. Zwrot biustonosza bez przedłużki oznacza rozdzielenie kompletu (przedłużka stanowi oddzielny produkt w sprzedaży) co skutkuje brakiem zwrotu za przedłużkę. Prosimy o zwrócenie uwagi, aby oba produkty wracały w paczce.

Odeślij paczkę na adres:

Dla przesyłek kurierskich:

GRANATOVO S.C.
ul. Dąbrowskiego 44 lokal 1A
02-561 Warszawa

zachęcamy do korzystania z DHL lub kuriera InPost, ewentualnie DPD.

Nie gwarantujemy odbioru przesyłek od innych kurierów. Mimo iż jesteśmy firmą i działamy w godzinach służbowych,  z doświadczenia wiemy, że inni kurierzy nie kontaktują się z nami i czasami przynoszą paczki poza godzinami pracy magazynu (zdarzały się próby dostawy po 20,21). Każdy kurier ma obowiązek dwukrotnie próbować dostarczyć paczkę, jednak często robią to dwukrotnie po godzinach pracy. Wtedy taka paczka wraca do nadawcy. Niestety nie odpowiadamy za taki zwrot i przekroczenie 14-dniowego terminu zwrotu może mieć miejsce.

Do paczkomatu prosimy o nadanie paczki za pomocą strony:

https://inpost.pl/SzybkieNadania/

nasz paczkomat: WAW28H ul. Kazimierzowska 43A 02-572 Warszawa

e-mail: zamowienia@granatovo.com

tel: +48535185485

Prosimy o wysyłanie paczek tak, by do paczkomatu nie trafiały w weekend (zdarzają nam się paczki, które trafiają do paczkomatu w piątek po 16.00 z terminem odbioru niedziela np. 22.00 – są to godziny poza pracą magazynu). Nie gwarantujemy odbioru takiej paczki. W przypadku zbliżania się terminu zwrotu prosimy o maila i nadanie paczki po weekendzie.

Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym. Ze względów logistycznych, nie odbieramy paczek z placówki Poczty. Pamiętaj, że wysyłając pocztą, możesz nie dotrzymać terminu zwrotu towaru.

Wymiana

 1. Wymiana możliwa jest jedynie w ramach zmiany rozmiaru produktu. W przypadku takiego zamówienia nie ma potrzeby odsyłania paragonu.
 2. Jeśli interesuje Cię wymiana na inny model, poprosimy o odesłanie produktu z formularzem zwrotu /z adnotacją o wymianie. Następnie poprosimy o złożenie nowego zamówienia w sklepie internetowym na nowy produkt. Jeśli chcesz, żebyśmy przeksięgowali środki pomiędzy zamówieniami, wybierz “przelew bankowy” jako formę płatności i poinformuj nas o tym drogą mailową na konto: zamowienia@granatovo.com. W przypadku nadpłaty zwrócimy środki, w przypadku niedopłaty, poinformujemy o konieczności zrobienia przelewu.
 3. W przypadku wymiany koszt wysyłki nowego produktu jest taki sam jak przy nowym zamówieniu.

Adres dla wymian:

GRANATOVO S.C.
ul. Dąbrowskiego 44 lokal 1A
02-561 Warszawa

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszą obsługą klienta pod numerem: +48535185485 lub na adres: zamowienia@granatovo.com

Wymian i zwrotów nie obsługujemy za pośrednictwem IG i FB.

Dane do przelewu:

GRANATOVO S.C.

86 1140 2004 0000 3302 7676 9447

W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko, numer zamówienia oraz dopisek WYMIANA

Reklamacja

W przypadku reklamacji prosimy odesłać reklamowany towar na adres:

GRANATOVO S.C.
ul. Dąbrowskiego 44 lokal 1A
02-561 Warszawa

wraz z załączonym protokołem reklamacyjnym

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub FV lub inny sposób potwierdzenia zakupu produktu np. nr zamówienia).

Sklep w ciągu 14 (czternaście) dni roboczych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.

Jeśli reklamacja zostanie uznana, uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeśli naprawa jak i wymiana nie będzie możliwa (ze względu na wyczerpanie się asortymentu) zaproponujemy podobny towar lub zwrócimy równowartość ceny.

Reklamacji nie podlega odzież uszkodzona w wyniku nieprawidłowej konserwacji (opis sposobu prania znajduje się na metkach dołączonych do produktów oraz na stronie każdego produktu).

Towar reklamowany może być naprawiany, dlatego prosimy o przysyłanie ubrań po praniu. Reklamacje ubrań brudnych nie będą rozpatrywane.