Zwroty

W ciągu 21 dni od otrzymania towaru masz prawo dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny (posiadać wszystkie metki) i oryginalne opakowanie.

Będzie nam miło jeśli odsyłany towar trafi do nas w podobnym stanie, co dotarł do nadawcy.  Poprosimy o wywinięcie ubrań na prawą stronę i złożenie ich. Do odesłania możecie wykorzystać nasze pudełko i foliówkę, w któreych dotarła paczka. Z góry dziękujemy <3

Do zwracanego towaru prosimy załączyć wypełniony, dołączony do każdej paczki, formularz zwrotu (oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) oraz paragon. Koszt odesłania towaru ponosi klient.

W przypadku zwrotu całego zamówienia zwodzimy koszt przesyłki do najniższej kwoty dostępnej w naszej ofercie.

W ciągu 14 dni od odesłania produktu zwrócimy na wskazane w formularzu konto równowartość zakupu (lub 21 dni przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu).
W przypadku zwrotu produktów, których cena została naliczona w wyniku rabatu za duże zakupy (5% przy zakupie za 500 zł ,7% przy zakupie za 700 zł  i 10% przy zakupie za 1000zł) , zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony przy sprzedaży, jesli próg kwoty z rabatem zostanie przekroczony. W przypadku darmowej przesyłki (naliczanej od kwoty 450 zł), jeśli zwracany towar obniży zakup do kwoty poniżej 450 zł, naliczymy koszty przesyłki i o nie potrącimy kwotę zwrotu.

W przypadku zakupu towaru w cenie promocyjnej, z zakładki KOMPLETY i zwrotu jednej z części kompletu, zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony z powodu zakupu promocyjnego.

 

adres zwrot

dla kurierów:

GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

Paczkomat: Poprosimy o nadanie paczki za pomocą strony:

https://inpost.pl/SzybkieNadania/

adres naszego paczkomatu to Warszaw/ Wiktorska 15

e-mail: zamowienia@granatovo.com

tel 535185485

Po otrzymaniu informacji o dostarczeniu paczki do naszego paczkomatu odbierzemy ją.

Nie przyjmujemy zwrotów Pocztą Polską, ze względów logistycznych nie odbieramy listów poleconych na poczcie.

Wymiana

Wymiana możliwa jest jedynie w ramach jednego produktu i opcji kolorystycznej. W przypadku takiego zamówienia nie ma potrzeby odsyłania paragonu.

Jeśli interesuje Cię wymiana na inny model, poprosimy o odesłanie zamówionego produktu wraz z paragonem. Następnie poprosimy o złożenie zamówienia w sklepie internetowym na nowy produkt (inny model) i wybranie opcji przelewu bankowego. Prosimy o nieprzelewanie środków za nowe zamówienie. Przeksięgujemy wpłatę za produkt zwracany, na nowy.  W przypadku nadpłaty zwrócimy środki, w przypadku niedopłaty, poinformujemy o konieczności zrobienia przelewu.

Koszt wymiany to 16 zł DHL lub Inpost

Adres dla wymian:
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 535185485

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom na okres pandemii COViD wprowadzamy nowe rozwiązanie dotyczące wymian!

 

Wymiany oferujemy za pomocą  paczkomatów in-post

Paczkomat:

Poprosimy o nadanie paczki za pomocą strony:

https://inpost.pl/SzybkieNadania/

adres naszego paczkomatu to: Warszawa/ Wiktorska 15

nr paczkomatu: WAW229AP

e-mail: zamowienia@granatovo.com

tel 535185485

Po dostarczeniu paczki do naszego paczkomatu odbierzemy ją, a następnie nadamy przesyłkę z wymienionym produktem do tego samego paczkomatu, z którego przesyłka przyszła lub do innego wskazanego przez Panią/Pana w korespondencji

Wszystkie zgłoszenia wymian obsługujemy tylko i wyłącznie za pomocą maila zamowienia@granatovo.com

Korespondencji za pomocą IG i FB w tym zakresie nie obsługujemy.

Koszt usługi 16 zł

Dane do przelewu: 86 1140 2004 0000 3302 7676 9447

Tytuł przelewu: wymiana; imię i nazwisko

Reklamacja

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Zamawiający zgłasza reklamację drogą elektroniczną na adres zamowienia@granatovo.com i przesyła wadliwy towar do Sklepu. Nie rozpatrujemy reklamacji na podstawie zdjęć, ani opisów wad.

Sklep w ciągu 14 (czternaście) dni roboczych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.

Towar reklamowany może być naprawiany, dlatego prosimy o przysyłanie ubrań po praniu. Reklamacje ubrań brudnych nie będą rozpatrywane.

W przypadku reklamacji prosimy odesłać towar na adres:
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub FV lub inny sposób potwierdzenia zakupu produktu np nr zamówienia).

Jeśli reklamacja zostanie uznana, uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeśli naprawa jak i wymiana nie będzie możliwa (ze względu na wyczerpanie się asortymentu) zaproponujemy podobny towar lub zwrócimy równowartość ceny.

Reklamacji nie podlega odzież uszkodzona w wyniku nieprawidłowej konserwacji (opis sposobu prania znajduje się na metkach dołączonych do produktów oraz na stronie każdego produktu).