Zwroty

W ciągu 21 dni od otrzymania towaru masz prawo dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny (posiadać wszystkie metki) i oryginalne opakowanie. Do zwracanego towaru prosimy załączyć wypełniony, dołączony do każdej paczki, formularz zwrotu (oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) oraz paragon. Koszt odesłania towaru ponosi klient.

W ciągu 10 dni od odesłania produktu zwrócimy na wskazane w formularzu konto równowartość zakupu (lub 21 dni przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu).
W przypadku zwrotu produktów, których cena została naliczona w wyniku promocji, zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony przy sprzedaży. W przypadku darmowej przesyłki (naliczanej od kwoty 450 zł), jeśli zwracany towar obniży zakup do kwoty poniżej 450 zł, naliczymy koszty przesyłki i o nie potrącimy kwotę zwrotu.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom na okres pandemii COViD wprowadzamy nowe rozwiazanie dotyczące zwrotów!

Bardzo prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Pracujemy w systemie HomeOffice, a w biurze przebywa tylko jedna z nas, wiec prosimy o cierpliwość i podążanie za wskazówkami.

Paczkomat: Poprosimy o nadanie paczki za pomocą strony:

https://inpost.pl/SzybkieNadania/

adres naszego paczkomatu to Warszaw/ Wiktorska 15

e-mail: zamowienia@granatovo.com

tel 535185485

Po otrzymaniu informacji o dostarczeniu paczki do naszego paczkomatu odbierzemy ją.

Ze względu na bezpieczeństwo pracujemy w biurze pojedynczo. Prosimy wiec o cierpliwość w realizacji zleceń i korespondencje w jednym miejscu czyli na zamowienia@granatovo.com.

Koszt usługi u operatora 12,99 zł

 

Wymiana

W przypadku wymiany prosimy o odesłanie produktu i załączenie w paczce informacji na jaki produkt (kolor/odszycie) lub rozmiar należy wymienić towar. Prosimy nie wypełniać formularza zwrotu. Koszt odesłania towaru i wysyłki nowego ponosi klient. Po otrzymaniu wymienianego produktu i zaksięgowaniu wpłaty za przesyłkę (16 zł/50 zł -kurier/kurier zagraniczny) na naszym koncie, wyślemy towar.

Adres dla zwrotów i wymian:
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 535185485

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom na okres pandemii COViD wprowadzamy nowe rozwiazanie dotyczące wymian!

Bardzo prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Pracujemy w systemie HomeOffice a w biurze przebywa tylko jedna z nas, wiec prosimy o cierpliwość i podążanie za wskazówkami.

Wymiany oferujemy za pomocą kuriera DHL i paczkomatów in-post

Kurier: Poprosimy po przesłanie numeru zamówienia lub pełnego adresu korespondencyjnego (z nr telefonu) do wymiany. Zamówimy dla Pani/Pana usługę kurierską (na dzień który Pani/Pan wskaże) i wygenerujemy list przewozowy. List zostanie do Pani/Pana wysłany elektronicznie. Prosimy wydrukować list*, spakować przesyłkę oraz nakleić na nią list przewozowy. Jeśli jest to wymiana na inny rozmiar, prosimy nie załączać paragonu. Jeśli na inny model poprosimy o paragon lub jego kopię.

Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej przygotujemy wysyłkę z produktem wybranym na wymianę i wyślemy kurierem DHL.

Koszt usługi w obie strony 32 zł

*Jeśli nie ma Pani/Pan możliwości wydruku to niestety nie możemy zagwarantować, że kurier będzie miał ze sobą dokument, mimo iż taka opcja jest w DHL możliwa. Miałyśmy jednak przypadki, że kurierzy nie byli informowani przez swoje centra logistyczne o takiej potrzebie i przyjeżdżali bez dokumentu. Zgodnie z regulaminem DHL taka usługa nie jest obowiązkowa i brak dokumentu, a za czym idzie, brak wykonania usługi nie zwalnia z jej opłacenia. Prosimy wiec o informację czy ma Pani możliwość zorganizowania wydruku w swoim zakresie czy podejmuje Pani ryzyko zamówienia kuriera z listem przewozowym.

Paczkomat:

Poprosimy o nadanie paczki za pomocą strony:

https://inpost.pl/SzybkieNadania/

adres naszego paczkomatu to: Warszawa/ Wiktorska 15

nr paczkomatu: WAW229AP

e-mail: zamowienia@granatovo.com

tel 535185485

Po dostarczeniu paczki do naszego paczkomatu odbierzemy ją, a następnie nadamy przesyłkę z wymienionym produktem do tego samego paczkomatu, z którego przesyłka przyszła lub do innego wskazanego przez Panią/Pana w korespondencji

Wszystkie zgłoszenia wymian obsługujemy tylko i wyłącznie za pomocą maila zamowienia@granatovo.com

Korespondencji za pomocą IG i FB w tym zakresie nie obsługujemy.

Koszt usługi 16 zł

Dane do przelewu: 86 1140 2004 0000 3302 7676 9447

Tytuł przelewu: wymiana; imię i nazwisko

Reklamacja

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Zamawiający zgłasza reklamację drogą elektroniczną na adres zamowienia@granatovo.com i przesyła wadliwy towar do Sklepu.

Sklep w ciągu 14 (czternaście) dni roboczych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.

W przypadku reklamacji prosimy odesłać towar na adres:
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub FV lub inny sposób potwierdzenia zakupu produktu).

Jeśli reklamacja zostanie uznana, uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeśli naprawa jak i wymiana nie będzie możliwa (ze względu na wyczerpanie się asortymentu) zaproponujemy podobny towar lub zwrócimy równowartość ceny.

Reklamacji nie podlega odzież uszkodzona w wyniku nieprawidłowej konserwacji (opis sposobu prania znajduje się na metkach dołączonych do produktów oraz na stronie każdego produktu).