Zwroty

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru masz prawo dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny (posiadać wszystkie metki) i oryginalne opakowanie. Do zwracanego towaru prosimy załączyć wypełniony, dołączony do każdej paczki, formularz zwrotu (oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) oraz paragon. Koszt odesłania towaru ponosi klient.

W ciągu 10 dni od odesłania produktu zwrócimy na wskazane w formularzu konto równowartość zakupu  (lub 21 dni przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu).
W przypadku zwrotu produktów, których cena została naliczona w wyniku promocji, zwrot zostanie pomniejszony o rabat naliczony przy sprzedaży. W przypadku darmowej przesyłki (naliczanej od kwoty 450 zł), jeśli zwracany towar obniży zakup do kwoty poniżej 450 zł, naliczymy koszty przesyłki i o nie potrącimy kwotę zwrotu.

Wymiana

W przypadku wymiany prosimy o odesłanie produktu i załączenie w paczce informacji na jaki produkt (kolor/odszycie) lub rozmiar należy wymienić towar. Prosimy nie wypełniać formularza zwrotu. Koszt odesłania towaru i wysyłki nowego ponosi klient. Po otrzymaniu wymienianego produktu i zaksięgowaniu wpłaty za przesyłkę (16 zł/50 zł -kurier/kurier zagraniczny) na naszym koncie, wyślemy towar.

Adres dla zwrotów i wymian:
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 535185485

Reklamacja

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Zamawiający zgłasza reklamację drogą elektroniczną na adres zamowienia@granatovo.com i przesyła wadliwy towar do Sklepu.

Sklep w ciągu 14 (czternaście) dni roboczych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.

W przypadku reklamacji prosimy odesłać towar na adres:
GRANATOVO S.C.
ul. Wiśniowa 11 lok.2
02-563 Warszawa

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub FV lub inny sposób potwierdzenia zakupu produktu).

Jeśli reklamacja zostanie uznana, uszkodzony towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeśli naprawa jak i wymiana nie będzie możliwa (ze względu na wyczerpanie się asortymentu) zaproponujemy podobny towar lub zwrócimy równowartość ceny.

Reklamacji nie podlega odzież uszkodzona w wyniku nieprawidłowej konserwacji (opis sposobu prania znajduje się na metkach dołączonych do produktów oraz na stronie każdego produktu).