O nas Misja

Dla kobiet.
Dla mam.

granatOVO założyłyśmy w 2015 roku. Najpierw powstała granatOVA sukienka do porodu, która była pierwszym w Polsce produktem stworzonym specjalnie dla kobiet na czas porodu i pobytu do szpitalu. Za nią poszły kolejne elementy, które dziś pozwalają naszym klientkom spędzać czas ciąży, połogu i karmienia piersią wygodnie i pięknie.

Macierzyństwo to czas wielkich wyzwań i zwiększonej wrażliwości. Czas, który wymaga od ubrań większej wygody, milszych dla skóry materiałów. To czas kiedy rozwija się w nas jeszcze większa wrażliwość na innych dlatego to jak tworzymy firmę, jak żyjemy, mieszkamy i pracujemy, gdzie zlecamy szycie Waszych ubrań, jak je przechowujemy i jak przygotowujemy ich wysyłkę ma dla nas i dla Was ogromne znaczenie.

Wspieramy polski design

Nasze produkty od początku do końca powstają w Polsce

Same projektujemy i sprawdzamy standardy panujące u naszych dostawców i firm partnerskich. Wszystkie materiały pochodzą z polskich dziewiarni. Szyjemy w polskich szwalniach dbając o każdy detal wykończenia i bardzo wysoką jakość. Nasze rzeczy mają dobrze działać i długo służyć.

To, że będziemy wspierać dobry polski design było dla nas od początku oczywiste. Wzory na sukienkach projektuje dla nas Anka Stefańska-Gozdecka, skarpetki powstają we współpracy z warszawską marką KABAK.

Nagrody i wyróżnienia

Nasze rzeczy są rozpoznawalne i doceniane

w 2017 roku nasza sukienka do porodu granatOVA znalazła się w finale Konkursu "Dobry Wzór" Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

w 2018 roku granatOVA otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
w 2019 roku otrzymałyśmy nagrodę Kid's Time Star na Międzynarodowych Targach produktów z branży okołoporodowej i dziecięcej

Od stycznia 2019 roku intensywnie współpracujemy z Fundacją Rodzić po Ludzku, która od lat walczy o zmiany na polskich oddziałach położniczych.
1% ze sprzedaży każdego produktu oraz całkowity dochód z przypinek i T-shirtów fundacyjnych przeznaczamy poprzez Fundację na promocję Standardu Organizacyjnego Opieki Okołoporodowej w Polsce.