fbpx

Blog

granatOVO to marka stworzona przez kobiety i dla kobiet.

granatOVO powstało z potrzeby wspierania kobiet w czasie porodu, połogu  i karmienia piersią. Okresów pięknych, ale nie zawsze łatwych.

Dlatego chętnie angażujemy się w projekty, które w centrum zainteresowania stawiają kobietę, bez względu na to, na jakim etapie życia właśnie się ona znajduje.  Takie jak platforma Her Impact.

Platforma została stworzona przez z myślą o młodych kobietach - żeby mogły rozwijać nowe umiejętności i wzajemnie się wspierać.

Her Impact to grono ekspertek we wszystkich dziedzinach biznesu, które możesz poznać tu: herimpact.co/about-us

W ramach Her Impact powstał projekt Hey_mama, który ma za zadanie wspierać młode mamy. Wspierać  w łączeniu życia zawodowego z byciem mamą, czyli to, co każda kobieta przedsiębiorca (czyli my) na co dzień próbuje połączyć. Obie założycielki Her Impact Magdalena Linke-Koszek i Karolina Cwalina- Stępniak właśnie wkroczyły w nowy etap życia. Karolina 4 miesiące temu została mamą ślicznej Flavii, a Karolina lada dzień  powita swoją córeczkę.

Her Impact inspiruje pokazując przykłady kobiet, które prowadząc swoje przedsiębiorstwa z sukcesem, ale nie bez porażek, działają z sukcesem na rynku i łączą to z życiem się domowym.

Jest nam niezmiernie miło że bierzemy udział w projekcie i mamy możliwość inspirować inne kobiety.

13.10.2020 o godzinie 18.00 zapraszamy na live na instagram.com/herimpact.co/

Opowiemy na nim o nas, naszej firmie, łączeniu pracy z domem, naszych sukcesach, ale i porażkach.

13 października 2020

TAGI

Może Ci się spodobać