Blog

Mother shower

Tekst powstał w ramach akcji edukacyjnej #jestemważna tworzonej wspólnie z @babkizpiersiamu

Co to jest mother shower?

Matka w centrum to młoda marką, która proponuje kobietom ciężarnym alternatywę do amerykańskiego "baby shower", czyli  "mother shower"

To, co chcemy zaproponować kobietom, to przede wszystkim wybór co do formy celebrowania macierzyństwa.

Podjęcie decyzji, czy chcę celebrować pojawienie się mojego dziecka, kompletując z przyjaciółkami wyprawkę i świętując wśród balonów i tortów z pieluszek, czy chcę skupić się na sobie, przygotować siebie i bliskie mi kobiety na czas połogu, pokazać im jak mogą mnie wspierać, ale też nauczyć się jak mogę je o wsparcie poprosić (tak, wiemy, jakie to trudne prosić o wsparcie będąc mamą)

My dajemy Ci skupienie w 100% na Tobie, bo bardzo wierzymy w to, że zaopiekowana mama, będzie miała dużą uważność na swoje dziecko.

Zaspokojone Twoje potrzeby, będą dawały Ci pewność siebie w Twoim macierzyństwie, co przełoży się na otulanie potrzeb dziecka.

Jak przebiega mother shower?

Mother shower daje skupienie i uważność, bo wiemy, że czas ciąży, czy to pierwszej czy kolejnej, jest czasem wyjątkowym i niepowtarzalnym.

To od Ciebie zależy, czy będziesz w centrum.

To od Ciebie zależy jakie wspomnienia zostaną z Tobą z tego czasu.

My dajemy Ci możliwość świętowania wspaniałej, choć wymagającej drogi jaką jest macierzyństwo.

Jak wygląda mother shower?

Mother shower to spotkanie kobiet, które prowadzimy  certyfikowana doula (Helena Bielawska), która w czasie przygotowanych dla Was aktywności (np. plecenie wianków, przygotowanie kart „wsparciem pisane”) opowie Wam o tym jak możecie emocjonalnie i fizycznie wesprzeć mamę w czasie ciąży i porodu.

Aneta, przygotuje dla Was przestrzeń, w której odbędzie się  mother shower (to może być Twoje mieszkanie, ale i zaproponowana przez nas przestrzeń).

Będziesz otulana delikatnymi dekoracjami, kwiatami, szczegółami, które pozwolą Ci skupić się na sobie, na Twoich gościnach i na celebracji tego ważnego momentu.

To wsparcie, które dostaniesz w czasie mother shower, ma zostać z Tobą długo po porodzie.

Pragniemy dać Ci mother shower, który ma otulać Cię jako kobietę i matkę

granatovo i matka w centrum zapraszają do organizowania takich spotkań.

W naszym sklepie znajdziesz całą masę propozycji na prezenty dla przyszłej mamy. Zajrzyj do naszego sklepu. Udanych zakupów i spotkań!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 sierpnia 2021

TAGI

Może Ci się spodobać